SAVIO KABEL USB-C DO HDMI, 30HZ, 2M, PLASTIK CL-191
Symbol: CL-191
Dostępność: 10 szt.
Cena: 35.88 Cena przed promocją: 39.87 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-191
Dostępność: 10 szt.
Cena: 35.88 Cena przed promocją: 39.87 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 1 | USB C |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Złącze 2 | Męska |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Materiał płaszcza przewodu | Plastik |
| Obsługiwane produkty | Compatible products: Laptops, tablets and smartphones equipped with a USB‑C port supporting DisplayPort Alt Mode Monitors, projectors and TVs featuring an HDMI input |
| Długość kabla | 2 m |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 160mm |