SAVIO KABEL USB-C DO HDMI 2M CL-199
Symbol: CL-199
Dostępność: 13 szt.
Cena: 56.40 Cena przed promocją: 62.67 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-199
Dostępność: 13 szt.
Cena: 56.40 Cena przed promocją: 62.67 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | USB C |
| Złączka 2 | USB-C/HDMI |
| Złącze 2 | Męska |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Obsługiwane produkty | Devices supporting DisplayPort Alternate Mode or Thunderbolt 3 (e.g. smartphones, laptops, monitors, TVs) |
| Napięcie | 0 V |
| Długość kabla | 2 m |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 180 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 68 g |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Certyfikaty | CE WEE |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 25mm |