SAVIO KABEL USB-C DO DISPLAY PORT 1.2 2M CL-207
Symbol: CL-207
Dostępność: 20 szt.
Cena: 30.75 Cena przed promocją: 34.17 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-207
Dostępność: 20 szt.
Cena: 30.75 Cena przed promocją: 34.17 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 17,28 Gbit/s |
| Złączka 1 | USB C |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar przewodu AWG | 32 |
| Złącze 1 | Męska |
| Długość kabla | 2 m |
| Waga produktu | 62 g |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Waga wraz z opakowaniem | 62 g |
| Szerokość opakowania | 15 mm |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 150mm |