SAVIO KABEL HDMI V2.0 ETHERNET/3D 1,5 M CL-194 SAV
Symbol: CL-194
Dostępność: 30 szt.
Cena: 6.44 Cena przed promocją: 7.15 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-194
Dostępność: 30 szt.
Cena: 6.44 Cena przed promocją: 7.15 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 4096 x 2160 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Złącze 2 | Męska |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Szerokość pasma | 100 MB/s |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Technologia dolby | Dolby TrueHD |
| Technologia dolby | DTS-HD Master Audio |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Średnica przewodu | 5,5 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | CE |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 130mm |