SAVIO KABEL DISPLAYPORT M - DISPLAYPORT M, V1.4, 3M, CZARNY, CL-176
Symbol: CL-176
Dostępność: 5 szt.
Cena: 42.13 Cena przed promocją: 46.81 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-176
Dostępność: 5 szt.
Cena: 42.13 Cena przed promocją: 46.81 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 3 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Złącze 1 | Męska |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 120mm |
• Unikać kontaktu z wodą.
• Nie podłączać do źródeł zasilania o napięciu i natężeniu innym niż zalecane w instrukcji.
• Nie używać uszkodzonych kabli.