SAVIO KABEL DISPLAY PORT 1.4 3M CL-206
Symbol: CL-206
Dostępność: 22 szt.
Cena: 21.16 Cena przed promocją: 23.51 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-206
Dostępność: 22 szt.
Cena: 21.16 Cena przed promocją: 23.51 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Złącze 2 zamykane | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 4320p |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Szybkość przesyłania danych | 32,4 Gbit/s |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Szerokość pasma | 4050 MB/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Złącze 2 | Męska |
| Złącze 1 blokowane | Tak |
| Długość kabla | 3 m |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3860 x 2160 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 7680 x 4320 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Zatrzask | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kompresja strumienia wyświetlania (DSC) | Tak |
| Wsparcie HBR3 | Tak |
| Transport wielostrumieniowy (MST) | Tak |
| Waga produktu | 109 g |
| Rodzaj opakowania | Torba |
| Waga wraz z opakowaniem | 113 g |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 225 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 170mm |