SAVIO CHŁODZENIE DO DYSKÓW M.2 NVME 2280 COOLER AK-60
Symbol: AK-60
Dostępność: 10 szt.
Cena: 42.82 Cena przed promocją: 47.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AK-60
Dostępność: 10 szt.
Cena: 42.82 Cena przed promocją: 47.58 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość opakowania | 15 mm |
| Szerokość opakowania | 55 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 46 g |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Przeznaczenie | Dysk SSD |
| Model | Radiator |
| Ilość sztuk | 1 |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Śrubokręt w zestawie | Tak |
| Liczba śrub | 4 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Szerokość | 143mm |
| Długość | 58mm |
| Wysokość | 18mm |