SAVIO AK-54 HUB USB-C - 4 X USB-A, SZARY
Symbol: AK-54
Dostępność: 1 szt.
Cena: 44.24 Cena przed promocją: 49.16 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AK-54
Dostępność: 1 szt.
Cena: 44.24 Cena przed promocją: 49.16 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Obsługiwane produkty | laptop, PC, dysk zewnętrzny, klawiatura, myszka |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 104 mm |
| Waga produktu | 75,2 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Interfejsy hub | USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 4 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 100mm |