SAVIO ADAPTER USB-C 3.1 GEN 1 (M) - SATA (F) DO DYSKÓW 2.5" AK-69
Symbol: AK-69
Dostępność: 7 szt.
Cena: 31.94 Cena przed promocją: 35.49 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AK-69
Dostępność: 7 szt.
Cena: 31.94 Cena przed promocją: 35.49 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 19 g |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Wersja USB | 3.1 (3.1 Gen 1) |
| Złączka 1 | SATA |
| Długość kabla | 0,25 m |
| Złącze 1 | Żeńska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | USB C |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć.
• Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany.
• Trzymać z dala od dzieci.