SAFESCAN LICZARKA PIENIĘDZY 2210 G2
Symbol: 3LC094
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1233.61 Cena przed promocją: 1370.68 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3LC094
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1233.61 Cena przed promocją: 1370.68 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rodzaje detekcji | Ultrafiolet |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługiwane waluty | All |
| Model | Liczarka do banknotów |
| Funkcja dodawania | Tak |
| Wykrywanie falsyfikatów | Tak |
| Auto-start | Tak |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Automatyczne rozpoznawanie waluty | Tak |
| Certyfikaty | CE,WEEE,REACH, ROHS |
| Inne funkcje | Pojemność układarki: przerywa liczenie po 220 banknotach, liczy do 1000 banknotów na minutę, obsługiwane waluty: wszystkie, Przerwanie zliczania i alarm dźwiękowy i wizualny po wykryciu podejrzanego banknotu,Weryfikuje banknoty w oparciu o dwóch elementów zabezpieczających: tusz ultrafioletowy i wielkość |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Głębokość produktu | 295 mm |
| Wysokość produktu | 184 mm |
| Waga produktu | 5,8 kg |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do czyszczenia | Tak |
| Szerokość | 342mm |
| Długość | 228mm |
| Wysokość | 300mm |
• Przechowuj w suchym miejscu z dala od źródeł ciepła.
• Unikaj kontaktu z cieczami. Urządzenie elektryczne.
• Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed czyszczeniem.