Rozdrabniacz do gałęzi MAKITA UD2500
Symbol: UD2500
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1561.27 Cena przed promocją: 1734.74 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UD2500
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1561.27 Cena przed promocją: 1734.74 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Cyjan |
| Pojemność cięcia | 4,5 cm |
| Pojemność zbiornika | 67 l |
| Prędkość znamionowa | 40 RPM |
| Moc | 2500 W |
| System koszenia | Ostrze |
| Opis blokowy | Warunki rozszerzonej gwarancji dla użytkowników prywatnych i firm https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Waga produktu | 27,6 kg |
| Szerokość | 590mm |
| Długość | 520mm |
| Wysokość | 420mm |
• Produkt może stwarzać GHS09: Zagrożenie dla środowiska; nie wyrzucać do śmieci, skontaktować się z lokalnym zakładem utylizacji.
• Nie używać w obecności dzieci i zwierząt domowych.
• Zawsze nosić odpowiednie środki ochrony osobistej, takie jak rękawice i okulary ochronne.