Royal Canin CCN MINI LIGHT WEIGHT CARE - sucha karma dla psa dorosłego - 3kg
Dostępność: 29 szt.
Cena: 116.11 Cena przed promocją: 129.01 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 29 szt.
Cena: 116.11 Cena przed promocją: 129.01 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Główny smak | Drób |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wiek pupila | Junior |
| Seria | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Rasa pupila | Szpic miniaturowy |
| Rasa pupila | Maltańczyk |
| Rasa pupila | Jamnik |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Waga produktu | 3 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Warzywo |
| Waga wraz z opakowaniem | 3 kg |
| Zawartość żelaza | 36 mg/kg |
| Zawartość jodu | 3,6 mg/kg |
| Białko | 30% |
| Popiół surowy | 5,2% |
| Zawartość selenu | 0,04 mg/kg |
| Zawartość cynku | 136 mg/kg |
| Zawartość tłuszczu | 11% |
| Zawartość manganu | 47 mg/kg |
| Zawartość witaminy A | 22000 IU/kg |
| Zawartość miedzi | 11 mg/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 1000 IU/kg |
| Włókna surowe | 6,6% |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 470mm |
| Wysokość | 125mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.