Rower dziecięcy Toimsa Vintage 16" beżowy (TOI16231)
Symbol: TOI16231
Dostępność: 4 szt.
Cena: 880.58 Cena przed promocją: 978.42 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TOI16231
Dostępność: 4 szt.
Cena: 880.58 Cena przed promocją: 978.42 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Właściwe wykorzystanie | Zewnętrzna |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Zalecany wiek (max) | 7 lat |
| Maksymalny wzrost dziecka | 120 cm |
| Styl | Vintage |
| Rodzaj hamulca | Dwa zaciski hamulcowe |
| Zalecany wiek (min) | 5 lat |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Minimalna wysokość dziecka | 110 cm |
| Błotniki | Tak |
| Bagażnik | Tak |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Typ kół | Pompowane |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Materiał kół | Guma |
| Koła boczne | Tak |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Guma |
| Materiały | Stal |
| Koszyczek | Tak |
| Rozmiar kół | 16" |
| Materiał felg | Aluminium |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,5 kg |
| Szerokość | 1110mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 620mm |
• Zawsze używaj kasku ochronnego.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części.
• Używać tylko pod nadzorem dorosłych.