Rower dziecięcy Toimsa Swinka Peppa 12" zielony (S2408813)
Symbol: S2408813
Dostępność: 7 szt.
Cena: 672.17 Cena przed promocją: 746.86 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S2408813
Dostępność: 7 szt.
Cena: 672.17 Cena przed promocją: 746.86 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor produktu | Zielony |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Właściwe wykorzystanie | Asfalt |
| Rodzaj hamulca | Hamulec przedni |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Błotniki | Przód i tył |
| Dzwonek rowerowy | Nie |
| Hamulec ręczny | Tak |
| Koła boczne | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Bidon z uchwytem | Nie |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Typ kół | Piankowe |
| Materiały | Stal |
| Materiały | Plastik |
| Materiały | EVA, Pianka |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Waga produktu | 9,08 kg |
| Rozmiar koła | 30,5 cm (12") |
| Minimalny wzrost dziecka | 85 cm |
| Maksymalny wzrost dziecka | 100 cm |
| Szerokość | 740mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 440mm |
• Zawsze używaj kasku ochronnego.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części.
• Używać tylko pod nadzorem dorosłych.