Rower dziecięcy Toimsa Psi Patrol 16" czewony (TOI1678)
Symbol: TOI1678
Dostępność: 7 szt.
Cena: 694.28 Cena przed promocją: 771.42 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TOI1678
Dostępność: 7 szt.
Cena: 694.28 Cena przed promocją: 771.42 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Minimalna wysokość dziecka | 112 cm |
| Maksymalny wzrost dziecka | 127 cm |
| Motyw | Psi Patrol |
| Zalecany wiek (min) | 5 lat |
| Zalecany wiek (max) | 7 lat |
| Rodzaj hamulca | Hamulec przód i tył caliper |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Właściwe wykorzystanie | Zewnętrzna |
| Materiał felg | Aluminium |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Bidon z uchwytem | Tak |
| Koła boczne | Tak |
| Błotniki | Tak |
| Typ kół | Pompowane |
| Osłona na kierownicy | Tak |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Stal |
| Materiały | Guma |
| Rozmiar kół | 16" |
| Materiał kół | Guma |
| Wymiary opakowania | 930 x 200 x 490 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11 kg |
| Szerokość | 933mm |
| Długość | 218mm |
| Wysokość | 570mm |
• Używać tylko pod nadzorem dorosłych.
• Zawsze używaj kasku ochronnego.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części.