Rower dziecięcy Toimsa Psi Patrol 16" biały (TOI1681)
Symbol: TOI1681
Dostępność: 4 szt.
Cena: 719.12 Cena przed promocją: 799.02 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TOI1681
Dostępność: 4 szt.
Cena: 719.12 Cena przed promocją: 799.02 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rodzaj hamulca | Hamulec przód i tył caliper |
| Zalecany wiek (min) | 5 lat |
| Właściwe wykorzystanie | Zewnętrzna |
| Kolor produktu | Biały |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Minimalna wysokość dziecka | 112 cm |
| Zalecany wiek (max) | 7 lat |
| Dedykowana płeć | Dziewczyna |
| Motyw | Psi Patrol |
| Maksymalny wzrost dziecka | 127 cm |
| Materiał felg | Aluminium |
| Błotniki | Tak |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Fotelik dla lalki | Tak |
| Rozmiar kół | 16" |
| Koszyczek | Tak |
| Materiały | Stal |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Guma |
| Koła boczne | Tak |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Typ kół | Pompowane |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Materiał kół | Guma |
| Wymiary opakowania | 930 x 200 x 490 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11 kg |
| Szerokość | 550mm |
| Długość | 940mm |
| Wysokość | 200mm |