Rower dziecięcy Toimsa Psi Patrol 14" biały (TOI1481)
Symbol: TOI1481
Dostępność: 6 szt.
Cena: 707.81 Cena przed promocją: 786.46 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TOI1481
Dostępność: 6 szt.
Cena: 707.81 Cena przed promocją: 786.46 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Minimalna wysokość dziecka | 105 cm |
| Właściwe wykorzystanie | Zewnętrzna |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Motyw | Psi Patrol |
| Zalecany wiek (min) | 4 lata |
| Rodzaj hamulca | Hamulec przód i tył caliper |
| Maksymalny wzrost dziecka | 117 cm |
| Dedykowana płeć | Dziewczyna |
| Zalecany wiek (max) | 6 lat |
| Błotniki | Tak |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Fotelik dla lalki | Tak |
| Koła boczne | Tak |
| Typ kół | Pompowane |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Materiał felg | Aluminium |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Rozmiar kół | 14" |
| Materiały | Stal |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Guma |
| Koszyczek | Tak |
| Materiał kół | Guma |
| Wymiary opakowania | 840 x 220 x 460 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10 kg |
| Szerokość | 818mm |
| Długość | 214mm |
| Wysokość | 541mm |