Rower dziecięcy Toimsa Hello Kitty 12" (1249)
Symbol: 1249
Dostępność: 5 szt.
Cena: 644.60 Cena przed promocją: 716.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1249
Dostępność: 5 szt.
Cena: 644.60 Cena przed promocją: 716.22 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Maksymalny wzrost dziecka | 100 cm |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Rodzaj hamulca | Hamulec przedni i tylny |
| Zalecany wiek (max) | 5 lat |
| Właściwe wykorzystanie | Zewnętrzna |
| Minimalny wzrost dziecka | 85 cm |
| Dedykowana płeć | Dziewczyna |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor produktu | Zielony |
| Motyw | Hello Kitty |
| Materiał felg | Aluminium |
| Materiały | Plastik |
| Materiały | Stal |
| Rozmiar kół | 12" |
| Koła boczne | Tak |
| Błotniki | Tak |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Koszyczek | Tak |
| Typ kół | Pompowane |
| Waga produktu | 8 kg |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 440mm |
| Wysokość | 750mm |
• Używać tylko pod nadzorem dorosłych.
• Zawsze używaj kasku ochronnego.