Rower dziecięcy Huffy Domek Gabbi 14" (24905W)
Symbol: 24905W
Dostępność: 2 szt.
Cena: 694.28 Cena przed promocją: 771.42 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24905W
Dostępność: 2 szt.
Cena: 694.28 Cena przed promocją: 771.42 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Koła boczne | Tak |
| Hamulec ręczny | Tak |
| Bidon z uchwytem | Nie |
| Dedykowana płeć | Dziewczyna |
| Półka na bagaż | Nie |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Błotniki | Tak |
| Dzwonek rowerowy | Tak |
| Kolor produktu | Różowy |
| Zalecany wiek (min) | 4 lata |
| Styl | Sportowy |
| Właściwe wykorzystanie | Asfalt |
| Rodzaj hamulca | Bębnowy wzmacniany |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Materiały | Stal |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Typ kół | Pompowane |
| Rozmiar koła | 35,6 cm (14") |
| Waga produktu | 9 kg |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 430mm |
| Wysokość | 850mm |
• Zawsze używaj kasku ochronnego.
• Używać tylko pod nadzorem dorosłych.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części.