Rower dziecięcy Huffy Domek Gabbi 12" (22375W)
Symbol: 22375W
Dostępność: 4 szt.
Cena: 644.60 Cena przed promocją: 716.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 22375W
Dostępność: 4 szt.
Cena: 644.60 Cena przed promocją: 716.22 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Błotniki | Tak |
| Dzwonek rowerowy | Tak |
| Koła boczne | Tak |
| Hamulec ręczny | Tak |
| Zalecany wiek (min) | 4 lata |
| Kolor produktu | Różowy |
| Bidon z uchwytem | Nie |
| Półka na bagaż | Nie |
| Właściwe wykorzystanie | Asfalt |
| Styl | Sportowy |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Dedykowana płeć | Dziewczyna |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Rodzaj hamulca | Bębnowy wzmacniany |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Materiały | Stal |
| Typ kół | Pompowane |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Rozmiar koła | 30,5 cm (12") |
| Waga produktu | 9 kg |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 740mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części.
• Używać tylko pod nadzorem dorosłych.
• Zawsze używaj kasku ochronnego.