Rower biegowy Huffy Disney Princess 10" (27931W)
Symbol: 27931W
Dostępność: 4 szt.
Cena: 259.70 Cena przed promocją: 288.55 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 27931W
Dostępność: 4 szt.
Cena: 259.70 Cena przed promocją: 288.55 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj hamulca | Nie |
| Minimalna wysokość dziecka | 88 cm |
| Dedykowana płeć | Dziewczyna |
| Maksymalny wzrost dziecka | 105 cm |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Kolor produktu | Różowy |
| Półka na bagaż | Nie |
| Właściwe wykorzystanie | Asfalt |
| Maksymalne obciążenie | 20 kg |
| Motyw | Disney Princesses |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Osłona na kierownicy | Tak |
| Materiały | Stal |
| Materiały | Plastik |
| Rozmiar kół | 10" |
| Typ kół | Piankowe |
| Materiał kół | EVA foam |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Wymiary opakowania | 650 x 170 x 310 mm |
| Wysokość siedziska (min.) | 33 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 40 cm |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 650mm |
• Używać tylko pod nadzorem dorosłych.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części.
• Zawsze używaj kasku ochronnego.