Rower Huffy Pro Thunder 20" grafitowy (23325W)
Symbol: 23325W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 868.16 Cena przed promocją: 964.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 23325W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 868.16 Cena przed promocją: 964.62 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Liczba biegów | 1 |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Błotniki | Przód i tył |
| Minimalny wzrost dziecka | 120 cm |
| Minimalny wiek | 6 lat |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Rodzaj hamulca | Hamulec przód i tył caliper |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Typ kół | Pompowane |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Rozmiar kół | 20" |
| Szerokość | 1150mm |
| Długość | 560mm |
| Wysokość | 190mm |
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.