Router ZenWiFi BD4 Outdoor (3600Mb/s a/b/g/n/ac/ax/be)
Symbol: BD4 OUTDOOR (W-1-PK)
Dostępność: 5 szt.
Cena: 738.90 Cena przed promocją: 821.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BD4 OUTDOOR (W-1-PK)
Dostępność: 5 szt.
Cena: 738.90 Cena przed promocją: 821.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Dwuzakresowy router typu mesh BE3600 WiFi 7 (802.11be), zasięg do 235 m kw., dwa porty 2,5G, zasilanie przez PoE, odporność na warunki atmosferyczne w stopniu ochrony IP65, montaż na ścianie i słupku, Smart Home Master z możliwością ustawienia wielu identyfikatorów SSID do IoT, funkcjami VPN i kontroli rodzicielskiej, zaawansowanymi zabezpieczeniami sieciowymi, AiMesh
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ZenWiFi BD4 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Standardy | 802.11n 802.11ax IPv6 IPv4 802.11be 802.11ac 802.11a 802.11b 802.11g |
| Pasmo | 5 GHz 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie |
100V~240V(50~60Hz), 2A |
| Kolor | Biały |
| Waga | 1040 g |
| Wymiary |
106 x 106 x 200 mm |
| Oznaczenia | |