Router ZTE Z1320 WiFi6 biały
Symbol: Z1320
Dostępność: 30 szt.
Cena: 242.10 Cena przed promocją: 269.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Z1320
Dostępność: 30 szt.
Cena: 242.10 Cena przed promocją: 269.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Router ZTE Z1320 WiFi6 biały
Z1320 to zaawansowany AP, który obsługuje 3000 Mb/s dwupasmowe współbieżne Wi-Fi 11ax, obsługujące 160 MHz @ 5 GHz. Zapewnia szybki Internet i IPTV przez łącze GE. Z1320 jest zgodny ze standardem EasyMesh, aby zapewnić zasięg Wi-Fi w całym domu. Dzięki ultrawysokiej prędkości Wi-Fi i zoptymalizowanej QoS, to urządzenie zapewnia najlepsze wrażenia Wi-Fi.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Z1320 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11ac 802.11a 802.11b 802.11g 802.11n 802.11ax |
| Pasmo | 2,4 GHz 5 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 3 dBi |
| Kolor | Biały |
| Waga | 0.5 kg |
| Wymiary |
184 x 70 x 125 mm |
| Oznaczenia | |
| Data Act | ZTE - KMZTE%, NUZTE% |