Router RT-AX1800U WiFi 6 AX1800 3LAN 1WAN 1USB
Symbol: RT-AX1800U
Dostępność: 30 szt.
Cena: 500.40 Cena przed promocją: 556.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RT-AX1800U
Dostępność: 30 szt.
Cena: 500.40 Cena przed promocją: 556.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Dwuzakresowy router AX1800 pracujący w standardzie Wi-Fi 6 (802.11ax), obsługujący technologie MU-MIMO i OFDMA, z pakietem zabezpieczeń sieciowych AiProtection Classic napędzanym przez Trend Micro
| Informacje o produkcie | |
| Model |
RT-AX1800U |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s 1 x USB 2.0 Type A 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.11n IPv4 802.11ax 802.11ac 802.11g 802.11a 802.11b IPv6 |
| Pasmo | 5 GHz 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie |
|
| Oprogramowanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 346 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Wi-Fi Encryption: