Router EBR63 WiFi AX3000 ExpertWiFi
Symbol: EBR63
Dostępność: 4 szt.
Cena: 633.60 Cena przed promocją: 704.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EBR63
Dostępność: 4 szt.
Cena: 633.60 Cena przed promocją: 704.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Dwuzakresowy punkt dostępowy AX3000 Wi-Fi 6 (802.11ax) typu wszystko w jednym z routerem, przełącznikiem i bramką bezpieczeństwa, obsługuje do 5 identyfikatorów SSID, VLAN, SDN, dostosowany portal dla gości, VPN typu site-to-sit, zabezpieczenia sieci klasy komercyjnej i łatwa aplikacja do zarządzania
| Informacje o produkcie | |
| Model |
EBR63 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 4 x 10/100/1000 Mbit/s LAN / DMZ 1 x USB 2.0 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Standardy | 802.11b 802.11a 802.11g 802.11n 802.11ac 802.11ax |
| Pasmo | 2,4 GHz 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 436 g |
| Pozostałe parametry |
Port 4 x RJ45 for Gigabits BaseT for LAN |
| Oznaczenia | |