Rotho kuweta BIALA XL - kol.szary
Dostępność: 30 szt.
Cena: 370.12 Cena przed promocją: 411.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 370.12 Cena przed promocją: 411.24 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Kuweta |
| Filtr węglowy | Tak |
| Materiały | Plastik |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Uchwyt | Tak |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Głębokość produktu | 614 mm |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Szerokość produktu | 499 mm |
| Wysokość produktu | 576 mm |
| Szerokość | 510mm |
| Długość | 510mm |
| Wysokość | 620mm |