Rotho Pojemnik na przysmaki wysoki 3.2L LOFT transparentny/czarny
Dostępność: 30 szt.
Cena: 41.93 Cena przed promocją: 46.59 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 41.93 Cena przed promocją: 46.59 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Pojemnik na karmę |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Waga produktu | 200 g |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 214 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Szerokość | 201mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 218mm |
• Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.
• Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem.