Rolka do usuwania sierści, włosów i drobinek brudu Vileda PET PRO
Symbol: 173390
Dostępność: 0 szt.
Cena: 17.32 Cena przed promocją: 19.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 173390
Dostępność: 0 szt.
Cena: 17.32 Cena przed promocją: 19.24 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Wszystkie typy i długości sierści |
| Samoprzylepny | Tak |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot, Pies |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Kot, Pies |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Akcesoria do sprzątania |
| Typ produktu | Narzędzie do zbierania sierści |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Oferta sezonowa | Jesień |
| Ilość | 1 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 225mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 50mm |
• Chronić przed dziećmi.
• Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.