Robot kuchenny Serie 2 MUMS2EB01
Symbol: MUMS2EB01
Dostępność: 5 szt.
Cena: 766.80 Cena przed promocją: 852.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MUMS2EB01
Dostępność: 5 szt.
Cena: 766.80 Cena przed promocją: 852.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Robot kuchenny Serie 2 MUMS2EB01
| Informacje o produkcie | |
| Liczba prędkości | 4 |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Nie |
| Pojemność misy/pojemnika | 3.8 l |
| Moc | 700 W |
| Długość przewodu zasilającego | 1.1 m |
| Funkcje | Nóżki antypoślizgowe |
| Funkcje specjalne |
Płynny start |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | czarny |
| Wymiary |
266 x 266 x 277 mm |
| Waga | 5.1 kg |
| Oznaczenia | |