Robot kuchenny MCM3PM386
Symbol: MCM3PM386
Dostępność: 0 szt.
Cena: 631.80 Cena przed promocją: 702.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MCM3PM386
Dostępność: 0 szt.
Cena: 631.80 Cena przed promocją: 702.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Liczba prędkości | 2 |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Tak |
| Pojemność misy/pojemnika | 1 l |
| Moc | 900 W |
| Długość przewodu zasilającego | 1.2 m |
| Funkcje | Nóżki antypoślizgowe |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | inox czarny |
| Wymiary |
375 x 220 x 260 mm |
| Waga | 3.5 kg |
| Oznaczenia | |