Robot koszący Dreame A1 Pro (2000 m2)
Symbol: MLLA7210
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5346.81 Cena przed promocją: 5940.90 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MLLA7210
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5346.81 Cena przed promocją: 5940.90 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Model | Robot koszący |
| Szerokość koszenia | 22 cm |
| Stopień ochrony IP | IPX6 |
| Liczba łopatek | 3 |
| Minimalna wysokość cięcia | 3 mm |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 2000 m² |
| Maksymalna wysokość cięcia | 7 mm |
| Harmonogram koszenia | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Prąd ładowania | 3 A |
| Głębokość produktu | 436,5 mm |
| Waga produktu | 12,6 kg |
| Szerokość produktu | 643 mm |
| Wysokość produktu | 261 mm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 778 x 490 x 309 mm |
| Masa stacji bazowej | 3,3 kg |
| Szerokość | 558mm |
| Długość | 392mm |
| Wysokość | 893mm |