Rinti Singlefleisch Exclusive przysmak jeleń 50g
Dostępność: 21 szt.
Cena: 16.29
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 21 szt.
Cena: 16.29
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Waga produktu | 50 g |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Seria | RINTI Singlefleisch Exclusive |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Jeleń |
| Białko | 55% |
| Popiół surowy | 4,5% |
| Zawartość wilgoci | 20% |
| Zawartość tłuszczu | 6% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Szerokość | 139mm |
| Długość | 24mm |
| Wysokość | 206mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.