Rinti Kennerfleisch wołowina saszetka 400g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.51 Cena przed promocją: 13.90 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.51 Cena przed promocją: 13.90 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Wołowina |
| Seria | RINTI Kennerfleisch |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bezglutenowe | Tak |
| Waga produktu | 400 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Białko | 11% |
| Włókna surowe | 0,6% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Zawartość wilgoci | 77% |
| Zawartość tłuszczu | 8% |
| Szerokość | 134mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 198mm |
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.