Rinti Gold Kaczka puszka 185g
Dostępność: 0 szt.
Cena: 11.28
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 0 szt.
Cena: 11.28
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 185 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Główny smak | Kaczka |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Seria | RINTI Gold |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Białko | 11% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Zawartość wilgoci | 80% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Szerokość | 73mm |
| Długość | 74mm |
| Wysokość | 58mm |
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.