Rinti Chicko Maxi przysmak z kurczakiem 500g
Dostępność: 29 szt.
Cena: 61.61 Cena przed promocją: 68.46 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 29 szt.
Cena: 61.61 Cena przed promocją: 68.46 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Główny smak | Kurczak |
| Seria | RINTI Chicko |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Kategoria | Dla psa |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Waga produktu | 500 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Bez soi | Tak |
| Zawartość wilgoci | 16% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Białko | 70% |
| Popiół surowy | 5,5% |
| Zawartość tłuszczu | 4% |
| Szerokość | 277mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 294mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.