Rexel Niszczarka Optimum AutoFeed+ 50X, (P-4), 50 kartek, 20 l kosz
Symbol: 2020050XEU
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1107.56 Cena przed promocją: 1230.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2020050XEU
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1107.56 Cena przed promocją: 1230.62 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-4 |
| Pojemność kosza | 20 l |
| Wydajność rozdrabniania | 50 arkuszy |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Okienko | Tak |
| Szerokość robocza | 22 cm |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Rodzaj cięcia | Cięcie krzyżowe |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie krzyżowe |
| Wymiary ścinek | 4 x 28 mm |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Cykl pracy | 10 min |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Waga produktu | 7,7 kg |
| Szerokość produktu | 363 mm |
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Wysokość produktu | 405 mm |
| Szerokość | 525mm |
| Długość | 435mm |
| Wysokość | 485mm |
• Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki.
• Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją.
• Trzymać z dala od dzieci.