Raw Paleo Turkey&Cod Adult Can 400g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 22.19 Cena przed promocją: 24.65 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 22.19 Cena przed promocją: 24.65 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Waga produktu | 400 g |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Seria | RAW PALEO Duoprotein |
| Seria | VETEXPERT Raw Paleo |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Główny smak | Indyk |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Popiół surowy | 2,4% |
| Białko | 10,3% |
| Zawartość tłuszczu | 4,9% |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 70mm |
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zużyć przed upływem daty ważności.