Radioodtwarzacz KMM-105RY
Symbol: Kenwood KMM-105 RY
Dostępność: 2 szt.
Cena: 289.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Kenwood KMM-105 RY
Dostępność: 2 szt.
Cena: 289.00
od 300 zł do 20 000 zł
| Informacje o produkcie | |
| Rozmiar | 1 DIN |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Moc wyjściowa | 4 x 50 W |
| Tuner TV | Brak |
| GPS | Nie |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | FM (UKF) AM |
| Pamięć stacji | 24 |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Odtwarzane formaty audio | FLAC AAC WAV WMA M4A MP3 |
| Odtwarzane formaty wideo | Brak |
| Odtwarzane formaty zdjęć | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 1 x AUX 3,5 mm minijack Kostka ISO 1 x RCA |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
182 x 53 x 100mm |
| Waga | 0.6 kg |