Radio samochodowe BLOW CLASSIC 78-287# (Bluetooth, USB + AUX + karty SD)
Symbol: 78-287#
Dostępność: 9 szt.
Cena: 113.14 Cena przed promocją: 125.71 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 78-287#
Dostępność: 9 szt.
Cena: 113.14 Cena przed promocją: 125.71 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Moc rzeczywista | 240 W |
| Separacja kanałów | 35 dB |
| Filtr górnoprzepustowy | Nie |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Kanały wyjścia audio | 4.0 kan. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja ściemniania (dimmer) | Nie |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Maksymalna moc na kanał | 60 W |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Obsługa typów dysków | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Impedancja | 8 Ω |
| Gotowy na iPod | Nie |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Odłączany ekran | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ilość wyświetlanych linii | 1 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Odtwarzacz CD-RW | Nie |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Odtwarzacz CD-R | Nie |
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3.5mm |
| Port USB | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Bluetooth | Tak |
| Dołączony tuner RDS | Nie |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Zakresy tunera | FM |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 165mm |
| Wysokość | 75mm |
• Chronić przed wilgocią i bezpośrednim nasłonecznieniem.
• Nie otwierać obudowy; grozi porażeniem prądem.
• Nie wolno używać urządzenia podczas prowadzenia pojazdu.