RP-HJE125 black
Symbol: Panasonic RP-HJE125E-K
Dostępność: 30 szt.
Cena: 43.20 Cena przed promocją: 48.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Panasonic RP-HJE125E-K
Dostępność: 30 szt.
Cena: 43.20 Cena przed promocją: 48.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Komfortowe słuchawki dokanałowe w energetyzujących kolorach
Wyjątkowo wygodne słuchawki dokanałowe o konstrukcji ergo fit zapewniającej idealne dopasowanie. RP-HJE125 zapewniają wysoką jakość dźwięku dzięki membranom wykonanym w technologii OctaRib. Są doskonałe dla dynamicznych użytkowników, którzy muzyki słuchają wszędzie i cenią sobie nowoczesny miejski design!
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 24 kHz |
| Czułość | 97 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.1 m |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
W zestawie dodatkowe nakładki w 3 różnych rozmiarach |
| Oznaczenia | |