ROYAL CANIN VHN Dog Hepatic 1,5kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 72.75 Cena przed promocją: 80.83 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 72.75 Cena przed promocją: 80.83 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Bez cukru | Brak danych |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Choroby wątroby |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Regulacja pracy wątroby, zapobieganie stanom zapalnym, poprawa metabolizmu |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez soi | Nie |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bezglutenowe | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Dietetyczna mieszanka paszowa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Główny smak | Mięso |
| Dodatkowe cechy | Chora wątroba |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Seria | ROYAL CANIN Hepatic |
| Seria | ROYAL CANIN Veterinary |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Popiół surowy | 4,7% |
| Białko | 16% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Włókna surowe | 2,3% |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 105mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.