ROYAL CANIN Urinary Moderate Calorie - saszetka 12x85g
Dostępność: 22 szt.
Cena: 82.67 Cena przed promocją: 91.85 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 22 szt.
Cena: 82.67 Cena przed promocją: 91.85 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 12 x 85 g |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Dodatkowe cechy | Kamienie struwitowe |
| Dodatkowe cechy | Chory układ moczowy |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez soi | Brak danych |
| Bez cukru | Nie |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przed powstawaniem kamieni struwitowych i szczawianowo-wapniowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rozpuszczanie kamieni struwitowych |
| Bezglutenowe | Nie |
| Główny smak | Ryby |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Seria | ROYAL CANIN Urinary S/O |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Włókna surowe | 1,3% |
| Białko | 9,5% |
| Zawartość tłuszczu | 2,7% |
| Popiół surowy | 1,7% |
| Zawartość wilgoci | 81,5% |
| Szerokość | 95mm |
| Długość | 195mm |
| Wysokość | 145mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.