ROYAL CANIN SHN Medium Ageing Loaf Can 410g
Dostępność: 28 szt.
Cena: 21.56 Cena przed promocją: 23.95 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 28 szt.
Cena: 21.56 Cena przed promocją: 23.95 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Seria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Wiek pupila | Senior |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Główny smak | Mięso |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Witalność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Waga produktu | 410 g |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez cukru | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Zawartość wilgoci | 79,7% |
| Białko | 8,4% |
| Popiół surowy | 1,6% |
| Włókna surowe | 0,6% |
| Zawartość tłuszczu | 5,5% |
| Szerokość | 73mm |
| Długość | 73mm |
| Wysokość | 112mm |
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.