ROYAL CANIN Light Weight Care 1,5kg
Dostępność: 1 szt.
Cena: 118.40 Cena przed promocją: 131.56 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 1 szt.
Cena: 118.40 Cena przed promocją: 131.56 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategoria | Dla kota |
| Główny smak | Kurczak |
| Zawartość cynku | 128 mg/kg |
| Popiół surowy | 7,5% |
| Zawartość witaminy D3 | 800 IU/kg |
| Zawartość tłuszczu | 10% |
| Zawartość manganu | 39 mg/kg |
| Białko | 36% |
| Zawartość żelaza | 30 mg/kg |
| Zawartość miedzi | 9 mg/kg |
| Zawartość selenu | 0,06 mg/kg |
| Zawartość L-karnityny | 200 mg/kg |
| Włókna surowe | 10,4% |
| Zawartość jodu | 3 mg/kg |
| Zawartość witaminy A | 21000 IU/kg |
| Szerokość | 295mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 100mm |
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.