ROYAL CANIN Kitten 36 0,4kg
Dostępność: 2 szt.
Cena: 38.61 Cena przed promocją: 42.90 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 2 szt.
Cena: 38.61 Cena przed promocją: 42.90 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 400 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Seria | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Kategoria | Dla kota |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Bez soi | Nie |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Główny smak | Drób |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Białko | 36% |
| Popiół surowy | 7,8% |
| Zawartość tłuszczu | 18% |
| Włókna surowe | 2,3% |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 145mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.