ROYAL CANIN Indoor 27 2kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 102.29 Cena przed promocją: 113.65 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 102.29 Cena przed promocją: 113.65 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 2 kg |
| Dodatkowe cechy | Odkłaczające |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Dodatkowe cechy | Koty niewychodzące |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bez soi | Nie |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Główny smak | Kurczak |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Smak karmy | Drób |
| Efekty zdrowotne | Zdrowy układ moczowy, utrzymanie optymalnej masy ciała |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bezglutenowe | Nie |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez konserwantów | Nie |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Seria | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Kategoria | Dla kota |
| Zawartość tłuszczu | 13% |
| Popiół surowy | 7,3% |
| Białko | 27% |
| Włókna surowe | 4% |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 322mm |
| Wysokość | 126mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.