ROYAL CANIN FHN Cat Exigent Fussy 0,4kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 31.18 Cena przed promocją: 34.64 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 31.18 Cena przed promocją: 34.64 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wybredny |
| Bez soi | Nie |
| Bezglutenowe | Nie |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 400 g |
| Seria | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Wybredny |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Drób |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Popiół surowy | 7% |
| Zawartość tłuszczu | 17,5% |
| Białko | 40% |
| Włókna surowe | 1% |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 180mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.