ROYAL CANIN FHN Cat Ageing Sterilised 11+ 4kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 203.37 Cena przed promocją: 225.97 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 203.37 Cena przed promocją: 225.97 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Nie |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bez cukru | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona nerek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wspomaganie apetytu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wysterylizowane lub wykastrowane |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sterylizowane |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez soi | Nie |
| Waga produktu | 4 kg |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Kategoria | Dla kota |
| Seria | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Wiek pupila | Senior |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Główny smak | Drób |
| Włókna surowe | 4,2% |
| Białko | 30% |
| Popiół surowy | 5,8% |
| Zawartość tłuszczu | 12,5% |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 340mm |
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.