ROYAL CANIN FHN Cat Ageing 15+ 2kg
Dostępność: 1 szt.
Cena: 135.89
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 1 szt.
Cena: 135.89
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 2 kg |
| Bez soi | Nie |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowe nerki |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wspomaganie apetytu |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Senior |
| Seria | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Kategoria | Dla kota |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Białko | 31% |
| Popiół surowy | 6,5% |
| Zawartość tłuszczu | 21% |
| Włókna surowe | 2,7% |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 260mm |
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.